МЕНЮ
КОШНИЦА

Накладки Shimano D03S - органични

Накладки Shimano D03S  - органични - Shimano D03S - на супер цена 30.00лв
Ново 2-4 доставка
Накладки Shimano D03S - органични
  • Наличност: 2-4 доставка
  • Код: Shimano D03S
30,00лв

Накладки  Shimano D03S - органични

За модел спирачка :Shimano Saint, Shimano Zee, Shimano Deore XT , BR-M820

Напишете коментар

Лош Добър